+90 (216) 970 0834

info@tunabilisim.com.tr

Sistem Danışmanlığı

Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

Sistem Danışmanlığı

Mevcut sisteminiz deneyimli ekiplerimiz ile analiz edilir. Sisteminizde bulunan eksiklikler, ihtiyacınız olan revizyonlar tespit edilir, size özel ve en uygun çözümler ile kurulumu yapılır.

IT Danışmanlığı

IT altyapınızı bize emanet edin. Sürekli geliştirme, güncelleme ve bakım hizmetlerimizde siz kendi işlerinize odaklanırken IT sisteminizi biz yönetelim.

Proje Danışmanlığı

Projelerinizi birlikte üretelim. Geniş ürün yelpazemiz ve tecrübemiz ile IT projeleriniz için neler yapabileceğimize birlikte karar verelim.

Bilgi İşlem (IT) Danışmanlığı

TUNA Bilişim, IT alanında ihtiyaç duyacağınız çözümleri sağlarken, siz işinize odaklanır, IT çözümleriniz için zamandan tasarruf edersiniz. IT envanterinizin yönetiminden, network - firewall sisteminizin kararlı çalışmasının kontrolüne, bilgisayar ve diğer teknolojik ekipmanlarınızın tedarik, kurulum, destek hizmetlerinden sunucu, e-posta ve tüm diğer IT hizmetlerine, TUNA Bilişim sizin için, profesyonel ve alanında uzman kadrosu ile danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Kurulum ve Destek Hizmetleri

Kuruluşunuzun ihtiyaç duyduğu ürün ve sistemi birlikte seçiyor, altyapı kurulum hizmetlerinden, devreye alma aşamasına kadar ihtiyaçlarınıza yönelik danışmanlığımız, sistemin aktif hale gelmesinden sonra destek ile çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alıyoruz.

Sistem entegrasyonu sonrası çalışanlarınıza bilgilendirme eğitimleri vererek, interaktif kullanımı maksimum düzeyde sağlıyoruz.

Bize Ulaşın